דרך הקשב | אבחון הפרעות קשב במבוגרים , הפרעות קשב , קשב
דרך הקשב - מכון הפרעות קשב וריכוז  
   

אבחון הפרעות קשב וריכוז במבוגרים

 

אבחון הפרעות קשב וריכוז  

אבחון הפרעות קשב וריכוז במבוגרים - אף פעם לא מאוחר מדי

היום דרכי האבחון, הטיפול והמעקב אחר הפרעות קשב וריכוז מוכרות, ונגישות  כבר מגיל צעיר. ידוע כי הורים החושדים כי לילדיהם יש  לקות או סימנים מדאיגים אחרים  ממהרים לפנות לאבחון ולטיפול, אך מה לגבי ההורים עצמם, הרי המרכיב הגנטי בהפרעת קשב וריכוז ידוע וסיכוי סביר  הוא שלילד שאובחן יש הורה אחד לפחות  הלוקה בהפרעת קשב . עבור ההורים אלו שדרכם הייתה רוויה קשיים ,אשר נתקלו בחסמים מבלי שהבינו את מקורם, הפנייה לאבחון אינה מעשה  טריוויאלי. 
פנייה לאבחון וטיפול הפרעת קשב וריכוז במבוגרים לא נפוצה כמו אבחון הילדים עם זאת אנו רואים היום כי יותר ויותר מבוגרים פונים לעזרת מרכזים רפואיים, מכונים מקצועיים לשם אבחון הפרעות קשב במבוגרים.


ידוע כי בגיל מבוגר ישנה התמתנות מסוימת בסימפטומים בעיקר במרכיב ההיפראקטיביות של ההפרעה  אך, עדיין, אי שקט, קשיים בהתארגנות , קושי בהשלמת משימות  פשוטות מוכר להם ומעיק. ביצוע משימות פשוטות לכאורה דורשות מהם מאמץ. לאותם מבוגרים יש קושי להשלים פרויקטים מורכבים, לבצע מספר פעולות במקביל ולהצליח או  לעמוד ביעדים שהוטלו עליהם. לאחר אבחון הפרעות קשב במבוגרים ניתן לקבל כיום טיפול משולב המתאים לפונה ולאישיותו.

בין יתר הטיפולים המוכרים נמצא גם הטיפול התרופתי שיכול לסייע ולשפר משמעותית את איכות החיים ואת צורת ההתנהלות ביומיום, בכל תחומי החיים, החל מניהול הקריירה וכלה בניהול התא המשפחתי והחיים הזוגיים.

ללא אבחון הפרעות קשב במבוגרים ימשיך האדם הבוגר לקבל משובים שליליים מסביבתו שלא תמיד תהיה מודעת להפרעה  ולא תמיד תתייחס אליו בהבנה. בעוד שבמקרים רבים המשפחה מכירה את  הקשיים והבעיות הנובעות מהפרעת הקשב, המעסיקים או הלקוחות  יתקשו להבין מדוע האדם שמולם נוטה לרגזנות, אי שקט, לאימפולסיביות ולכל שאר תסמיני הפרעות הקשב הידועות.

הבשורה הטובה היא שאף פעם לא מאוחר להתעורר ולגלות כי יש פתרונות למצב הקיים, וכי לא מדובר "במקרה אבוד"  . הרפואה בימינו יודעת לתת פתרונות רבים ומגוונים למבוגרים הסובלים מההפרעה  ומסייעת באופן שמאפשר  להם לבצע שינוי משמעותי בחייהם .. באמצעות חיפוש פשוט באינטרנט  של מכונים לאבחון הפרעת קשב וריכוז במבוגרים או באמצעות קופת החולים שבה אתם מבוטחים, תוכלו להיפגש  עם אנשי מקצוע לצורך ייעוץ ראשוני, ולהחליט ההליך הרפואי המתאים.| אבחון הפרעות קשב במבוגרים || הפרעות קשב || קשב וריכוז במבוגריםהפרעות קשב וריכוז במבוגרים |
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

 

 

בקיץ זה

16/6/22

פותחים סדנת מיינדפולנס

לימוד תרגול והנאה

לוותיקים וחדשים

מפגשי בוקר

בני שעתיים

לימוד ותרגול

לפרטים והרשמה במייל:

KESHEVSTYR@GMAIL.COM

או 0506256503

********

דיכאון וחרדה

אבחנה מבדלת וטיפול

**********

אבחון וטיפול

בהפרעת קשב

מבוגרים

ומתן חוות דעת

לביטוח לאומי

0506-256503

********

חרדה והדיכאון

"פתיל קצר"

קשיים בוויסות הרגשי

על כל אלה ועוד

תוכלו לשוחח  עם

ד"ר ברוך סטיר

***

 ייעוץ תרופתי

בנושא הפרעת קשב

אם קיבלתם תרופה שלא ממש עוזרת

 ישנן אפשרויות רבות לטיפול

למיידע עדכני

ולהתייעצות תרופתית

עם ד"ר ברוך סטיר

0502344332

או 0506256503

***

 

   לקליניקה הפרטית 

   לקביעת תורים-ד"ר סטיר

  0506-256503

     
 
 

* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha